Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Filtry
Kategorie
Kolekcje
Dlaczego komoda drewniana, a nie np. ze sklejki lub płyty? Kupując dobrej jakości komodę z drewna sosnowego lub bukowego, otrzymujemy solidny, trwały mebel, który będzie odporny na różnego rodzaju uszkodzenia i zostanie z nami w niezmienionej formie na długie lata, a raczej - dziesięciolecia. Oczywiście - komoda z drewna również daje możliwości indywidualnego dopasowania do potrzeb w zakresie wykończenia, tak aby idealnie pasowała do pomieszczenia w których będzie się znajdować.
73 produktów

Komoda drewniana z szufladami

Komoda drewniana, spotykana w sklepach oferujących drewniane meble również jako komoda z drewna litego, to mebel, który odnajdziemy w praktycznie każdym mieszkaniu lub domu. Przede wszystkim zwraca się tutaj uwagę na jej funkcjonalność. Komoda drewniana z szufladami to mebel, w którym bardzo często trzyma się bieliznę (stąd też nazwa bieliźniarka), dlatego też komoda drewniana do sypialni jest częstym wyborem. Klienci chętnie też kupują komody drewniane do salonu, które pełnią zarówno praktyczną, jak i dekoracyjną funkcję.

Zawsze też można postawić na zestawy mebli drewnianych od jednego producenta i posiadać jednolity wystrój. W tym zakresie warto obejrzeć takie drewniane meble jak witryna drewniana czy szafa drewniana z lustrem. Firma Meble Bory to producent komód drewnianych z litego drewna o rozmaitych wymiarach, które każdy klient może dopasować do swoich potrzeb. Dostępne są też różne kolory, jak sosna, dąb czy orzech. Jednym z coraz chętniej wybieranych przez klientów mebli jest komoda biała z drewnem.

więcej