Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Przedstawiamy autorski projekt mebli w stylu skandynawskim. Nasze meble wyróżniają się rewolucyjną technologią Bory Slider opracowaną i wdrożoną przez naszą firmę. Do montażu mebli nie potrzebujemy śrub. Cały proces odbywa się na zasadzie wsuwania elementów. Eleganckie i stylowe, białe drewniane meble z kolekcji Scandia zostały wykonane z najwyższej jakości prawdziwego drewna sosnowego. Dzięki temu, białe meble z drewna są bardzo wytrzymałe i trwałe, a także niezwykle eleganckie oraz estetyczne. Doskonale sprawdzą się jako białe meble do salonu.
32 produktów

Białe meble drewniane SCANDIA

Meble sosnowe charakteryzują się naturalnym wyglądem, który wnosi do pomieszczeń przytulny i subtelny klimat. Meble drewniane białe z linii Scandia idealnie pasują do stylu skandynawskiego czy prowansalskiego. Świetnie sprawdzają się również do śródziemnomorskich klimatów. Meble białe pasują zarówno do wnętrz klasycznych, jak i nowoczesnych.

Białe meble sosnowe

Seria Scandia z wyglądu wyróżnia się wyjątkową lekkością i delikatnością. Jest to efekt tego, że meble w białym kolorze mają smukłe, dość wysokie nóżki. Dodatkowo, optycznie podwyższa to przestrzeń. Nóżki oraz uchwyty mają kolor jasnego, naturalnego drewna. Takie połączenie z bielą sprawia, że meble wyglądają niezwykle stylowo oraz nieszablonowo.

Meble z litego drewna sosnowego są wyjątkowo ozdobne. Tworzą wystrój, który przyciąga spojrzenia i stanowi piękną dekorację pomieszczeń. Największą część naszej kolekcji stanowią przeróżne komody drewniane. Od najprostszych o różnej wielkości i liczbie szuflad, po bardziej wyszukane z dodatkiem drzwiczek w różnych zestawieniach.

więcej