Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Filtry
Kategorie
Kolekcje
Kategoria meble RTV obejmuje te meble z drewna, które pomagają nam umiejscowić sprzęt elektroniczny, taki jaki telewizory, monitory, wieże stereo czy zestawy kina domowego. Jednym z najważniejszych mebli w tej kategorii jest stolik RTV. Na ogół mebel ten stanowi doskonałe rozwiązanie pozwalające na ustawienie na nim telewizora oraz innych urządzeń i akcesoriów, jak np. dekoder, odtwarzacz DVD czy piloty.
5 produktów

Stolik pod telewizor do salonu i nie tylko

O zakupie szafki RTV myślimy przede wszystkim urządzając salon. Niezależnie czy są to szafki RTV klasyczne czy może nowoczesne szafki telewizyjne, często stanowią element większej kolekcji, obejmującej również witrynę, szafę i/lub komodę. To właśnie salon jest miejscem, w którym spędzamy najwięcej czasu po pracy, odpoczywając przed telewizorem i oglądając telewizyjne programy, filmy i seriale z Netflixa czy ulubione rozgrywki sportowe.

Warto jednak w tym miejscu zaznaczyć, że drewniana szafka pod telewizor może z powodzeniem stanowić również element wyposażenia sypialni. Wiele osób, jeśli tylko przestrzeń na to pozwala, posiada również telewizor w sypialni, aby móc oglądać filmy przed snem. Stolik pod telewizor nadaje się zarówno do salonu, sypialni jak również do pokoju nastolatka.

Jak wybrać dobry stolik TV?

Urządzając swoje cztery kąty wiele osób zastanawia się jaką szafkę RTV wybrać. Czy postawić na kompatybilność z innymi meblami do salonu czy może wybrać designerski wygląd szafki RTV nadając pomieszczeniu oryginalności? A może drewniany stolik TV w stylu retro? Wybierając szafkę RTV, wbrew pozorom można mieć kilka dylematów. Na co należy zatem zwrócić szczególną uwagę przeglądając stoliki RTV?

Kluczowym elementem przy wyborze szafki telewizyjnej są jej wymiary. W zależności od przestrzeni do zagospodarowania oraz naszej wizji na aranżację, może nas bardziej interesować szafka rtv wysoka lub niska, bądź też szafka rtv długa lub krótsza. Oczywiście, wysokość szafki RTV trzeba optymalnie dobrać dla wygody oglądania telewizji. Ważne jest też to czy stolik pod telewizor będzie elementem większej kolekcji mebli do salonu czy samodzielnym meblem.

więcej