Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Przedstawiamy autorski projekt mebli w stylu skandynawskim. Nasze meble wyróżniają się rewolucyjną technologią Bory Slider opracowaną i wdrożoną przez naszą firmę. Do montażu mebli nie potrzebujemy śrub. Cały proces odbywa się na zasadzie wsuwania elementów. Meble drewniane dla dzieci z kolekcji Smyk zostały wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i trwałe oraz estetyczne i praktyczne. Drewno to naturalny materiał tworzący przytulny klimat. Drewniane meble są świetnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego.
10 produktów

Drewniane meble dziecięce SMYK

Meble drewniane dla dzieci z kolekcji Smyk zostały wykonane z najwyższej jakości drewna sosnowego. Dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i trwałe oraz estetyczne i praktyczne. Drewno to naturalny materiał tworzący przytulny klimat. Drewniane meble są więc świetnym rozwiązaniem do pokoju dziecięcego. Umeblowanie pokoju dziecka powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Trzeba jednak pamiętać o estetyce, czyli ciekawej formie i kolorach, ponieważ małe dzieci często mają swoje wyobrażenia czy ulubione kolory. Nowoczesne meble dla dzieci powinny być też bezpieczne, praktyczne i pojemne. Miejsce na przechowywanie ubrań, zabawek i innych dziecięcych rzeczy znacząco ułatwia utrzymanie porządku. A czysty pokój dziecięcy to marzenie niejednego rodzica 😉 Dzięki naszym meblom dziecięcym to możliwe! Dodatkowo, warto zwrócić też uwagę na wygodne miejsce do rysowania i zabawy, a w późniejszym czasie, do nauki.

Meble drewniane do pokoju dziecięcego

Meble z drewna do pokoju dziecięcego z kolekcji Smyk spełniają wszystkie wspomniane wyżej kryteria. Dodatkowo, różne elementy pozwalają na stworzenie własnego umeblowania i dopasowanego do wielkości pokoju. Seria Smyk, dostępna w naszym sklepie internetowym, dzięki białemu kolorowi wyróżnia się lekkością i delikatnością.

więcej