Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Dom to miejsce nam najbliższe, kojarzące się z ciepłem, spokojem i bezpieczeństwem. Jest to też miejsce, w którym odpoczywamy najpełniej, absolutnie swobodnie. Nie ma jednak odpoczynku bez łóżka - i nie chodzi tu bynajmniej o zwykłą sofę w salonie lecz o porządny mebel – łóżko drewniane małżeńskie, łóżko drewniane do pokoju dziecięcego. Oczywiście ogromne znaczenie dla komfortu snu i naszego zdrowia ma wybór odpowiedniego materaca, dopasowanego do naszych potrzeb i uwarunkowań, aczkolwiek solidna podstawa i naturalny materiał, z którego została wykonana, również nie pozostają bez znaczenia. Warto więc prześledzić z uwagą ofertę naszych łóżek drewnianych, dobierając odpowiednie meble dla swojej rodziny i pomieszczeń domu.
10 produktów

Meble Bory – kilka słów producenta o łóżkach do sypialni

Jako producent działający na rynku od 1968 roku, firma Bory zapewnia swoim klientom towar najwyższej jakości, wykonany z litego drewna sosnowego. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo łóżka drewniane do sypialni, łóżka drewniane małżeńskie, łóżka do pokoju dziecięcego, szafy, komody, stoły, szafki RTV i wiele innych. Każde z nich wytworzone z najwyższą starannością i poszanowaniem początkowego surowca.

Łóżko do sypialni – z drewna sosnowego czy ze sklejki?

Meble drewniane to synonim luksusu, nie bez powodu – ich trwałość, wygląd i ponadczasowość pozostawiają daleko w tyle wyroby ze sklejki. Wie to każdy, kto zdecydował się na zakup drewnianego łóżka czy solidnej szafy bieliźnianej. Są to bowiem produkty solidne, mogące przetrwać lata użytkowania w niezmienionym, doskonałym stanie.

Każde łóżko do sypialni drewniane, dostępne w naszej ofercie, powstało ze starannie wyselekcjonowanych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Są więc gwarancją wieloletniego użytkowania z niezachwianym komfortem snu.

Stosunek jakości do ceny łóżek drewnianych sypialnianych ponownie przechyla wagę ku meblom drewnianym. Nasze łóżka drewniane dostępne są „na każdą kieszeń”, a biorąc pod uwagę dodatkowo, że jest to zakup na lata, to taka inwestycja wydaje się jeszcze bardziej opłacalna. Dzięki naturalnemu wyglądowi drewna, solidne łóżko pojedyncze lub łóżka małżeńskie, trafią w gust niemal każdego użytkownika i wpasują się bez najmniejszych problemów w zmieniającą się na przestrzeni lat koncepcję sypialni.

więcej