Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Tylko dobrze urządzone pomieszczenie będzie zapewniać odpowiednie warunki do wypoczynku i pozwoli na pełny relaks. Prezentujemy meble sosnowe, w tym głównie łóżka drewniane, które wykonane zostały z naturalnego drewna. Dzięki temu łączą wysoką trwałość i elegancję. Ich skomponowanie z każdym wystrojem wnętrza nie będzie stanowiło żadnego problemu. Meble z drewna do sypialni świetnie sprawdzają się w takich aranżacjach jak styl skandynawski, rustykalny czy prowansalski.
1 produkt

Drewniane meble do sypialni

W sypialni spędzamy praktycznie każdą noc. Warto więc zdecydować się na odpowiedni wystrój pomieszczenia. Wygodne, drewniane łóżko jest oczywiście niezbędne, ale nie jest jedynym meblem, który powinien znaleźć się w sypialni. Na ogół goszczą w tym pomieszczeniu również drewniane komody, duża szafa drewniana na ubrania oraz mniejsze szafki nocne.

Sosnowe meble sypialniane

W dobie dostępności wielu produktów z różnych części świata coraz popularniejsze są meble wykonane ze sklejek i płyt. Często wybierane są także meble będące połączeniem szkła i aluminium. Nadal jednak największą trwałością wykazują meble wykonane z wysokiej jakości litego drewna. Wykorzystanie dobrej jakości drewna ma swoje zalety. Uszkodzenie takich mebli jest praktycznie niemożliwe.  Poza tym, wyglądają one naprawdę rewelacyjnie niemal w każdej aranżacji sypialni. Meble wykonane z litego drewna są oczywiście droższe, ale z drugiej strony stanowią inwestycję na wiele lat w przeciwieństwie do najtańszych produktów wykonanych ze sklejki.

więcej