Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Filtry
Kategorie
Kolekcje
W naszym sklepie znajdziesz zarówno nowoczesne witryny drewniane, jak też bardziej tradycyjne witryny z drewna. Witryny z litego drewna, np. witryny sosnowe, nadają się niemal do każdego pomieszczenia, umożliwiając wyeksponowanie przedmiotów związanych z wystrojem, charakterem czy funkcją danego pomieszczenia, najczęściej salonu. W zależności od wybranej przejrzystości szyby, zawartość witryny może być delikatnym, przebijającym się akcentem kolorystycznym nawiązującym do innych kolorowych dodatków we wnętrzu.
10 produktów

Witryna drewniana w Twoim domu

Drewniane witryny to tak naprawdę drewniane szafy, które kojarzą się z bardziej klasycznym stylem urządzania mieszkań, domów czy biur. Zależnie jednak od wybranego wzoru i koloru, mogą pasować również do nowoczesnego wystroju wnętrz. Białe, matowe szyby szczególnie współgrają z tym stylem, nadając meblom eleganckiego, oryginalnego charakteru.

Witryny drewniane dostępne są jako część większych kolekcji, takich jak np. Meble do salonu. Można więc dobrać do nich inne meble z danej serii, np. stolik pod telewizor czy drewnianą komodę. Znajdujące się w naszej ofercie białe drewniane witryny lub naturalne witryny z drewna o różnych wzorach bez problemu można dobrać do niemal każdego stylu wystroju wnętrz oraz indywidualnych potrzeb.

Nowoczesne witryny drewniane, a może tradycyjne?

W naszym sklepie znajdziesz zarówno nowoczesne witryny drewniane, jak też bardziej tradycyjne witryny z drewna. Witryny z litego drewna, np. witryny sosnowe, nadają się niemal do każdego pomieszczenia, umożliwiając wyeksponowanie przedmiotów związanych z wystrojem, charakterem czy funkcją danego pomieszczenia, najczęściej salonu. W zależności od wybranej przejrzystości szyby, zawartość witryny może być delikatnym, przebijającym się akcentem kolorystycznym nawiązującym do innych kolorowych dodatków we wnętrzu.

Sosnowa witryna drewniana

W ofercie naszego sklepu Bory znajdziesz eleganckie meble z litego drewna do każdego wnętrza, zarówno salonu, jak i jadalni. Witryna z litego drewna jest zarówno funkcjonalnym meblem, w którym przechowujemy rozmaite rzeczy, jak również pełni funkcję estetyczną. Efektownie wyglądająca witryna drewniana z przeszklonymi drzwiczkami to mebel, który znajduje swoje miejsce niemal w każdym mieszkaniu, niezależnie od stylu w jakim je urządzamy. Z jakiego drewna wykonane są nasze witryny drewniane? Przede wszystkim stawiamy na produkty sosnowe. Witryna drewniana sosnowa świetnie sprawdza się szczególnie w klasycznych, tradycyjnych wnętrzach, jak również tych rustykalnych czy prowansalskich. Sosna to bardzo wdzięczny materiał, z którego produkowane są nasze meble. W zgodnej opinii klientów są to meble piękne, a zarazem trwałe – takie, które kupujemy na lata, a raczej – dekady.

Drewniana witryna sosnowa może być w naszym sklepie zamówiona z określonych wariantach kolorystycznych:

  • sosna,
  • dąb,
  • olcha,
  • orzech,
  • biały,
  • szary.

Biała witryna drewniana

Wielu klientów chce zakupić witrynę drewnianą w kolorze białym. Drewniana witryna wykończona białą farbą wodą to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które lubią jasne pomieszczenia. Witryny drewniane w kolorze białym świetnie sprawdzają się we wnętrzach urządzanych w modnym w ostatnich latach stylu skandynawskim czy w sielskim stylu prowansalskim. Białe meble są uniwersalne i można je swobodnie łączyć z innymi meblami czy dodatkami w różnych kolorach. Wiele osób wykorzystuje białe meble do wnętrz urządzonych w stylu rustykalnym, gdyż bardzo ładnie komponują się z zielenią, roślinami, kwiatami. Przy okazji, polecamy nasze białe, drewniane biurka, które świetnie sprawdzają się zarówno do domowego biura, jak i pokoju dziecięcego.

Jak wybrać drewnianą witrynę do swojego mieszkania?

Na co należy zwrócić uwagę kiedy decydujemy się na zakup witryny do mieszkania? Jednym z aspektów, który należy wziąć pod uwagę jest to, czy wybrana komoda będzie stanowić samodzielny, wolnostojący mebel czy może będzie to część kompletu (kolekcji). Ważne jest tutaj dopasowanie kolorystyczne – zarówno w przypadku kolekcji, jak również innych mebli znajdujących się w danym pomieszczeniu czy całym mieszkaniu. Z czystym sumieniem polecam pełne kolekcje, jednak dobry sprzedawca z pewnością doradzi jak dopasować samodzielny mebel do naszego wnętrza.

Kolejny aspekt, na który należy zwrócić uwagę to rozmiary witryny. Standardowo, nasza drewniana witryna ma wysokość od 190 do 205 cm. Standardowa głębokość produkowanych przez nas witryn to 42 cm. Decydując się na witrynę drewnianą Bory, masz do wyboru meble o szerokości 79-89 cm. Na podstawie doświadczeń naszych klientów wiemy, że są to optymalne wymiary witryn do większości wnętrz i właśnie w takich wymiarach idealnie pełnią one swoją funkcję. Oczywiście przed zakupem warto dokonać stosownych pomiarów w mieszkaniu, tak aby mieć pewność, że witryna będzie idealnie pasować.

Kupując witrynę drewnianą, należy sprawdzić z jakiego materiału została wykonana. W przeciwieństwie do produktów z tworzyw sztucznych czy sklejki, każda drewniana witryna z naszej oferty, jaka sama nazwa wskazuje, wykonana została z litego drewna sosnowego. Każda witryna drewniana, która wychodzi spod naszej ręki jest starannie wykonana i dopracowana, tak aby cieszyć oko i służyć naszym klientom przez długie, długie lata.

Ostatni aspekt jest z jednej strony funkcjonalny, a z drugiej wizualny, co ma znaczenie podczas aranżacji mieszkania. Poszczególne witryny drewniane mają większe lub mniejsze przeszklenia, podobnie jak jedną większą szufladę lub dwie mniejsze. Warto obejrzeć wszystkie modele z naszej oferty, żeby wybrać witrynę drewnianą, która będzie idealnie dopasowana do naszych indywidualnych potrzeb.

Zastosowanie witryn w mieszkaniach, domach, biurach

Z czego wynika duża i co ważne – niesłabnąca popularność witryn? Są to meble z jednej strony funkcjonalne, z drugiej gustowne i jak przekonujemy się na co dzień – ponadczasowe. Były modne lata temu, są modne dziś i będą modne w przyszłości. Witryny drewniane mają za zadanie przechowywać różne przedmioty, przy czym nie do końca chcemy je ukryć przed wzrokiem domowników oraz gości. Za przeszklonymi drzwiczkami trzymamy bowiem to, co chcemy w pewnym stopniu wyeksponować. Może to być piękna kolekcja porcelany, eleganckie szklanki czy kieliszki do wina, ulubione książki czy butelki z dobrym alkoholem.

więcej