Darmowa dostawa na wybrane produkty tylko do 30.03.2023!
Szafa drewniana to bez wątpienia standardowy element wyposażenia mieszkania i to nawet w tych przypadkach, gdy domownicy dysponują dodatkową garderobą. W wielu mieszkaniach można spotkać dwie, trzy a nawet więcej szaf, w zależności od dostępnego metrażu. Skąd wynika ich popularność, pomijając już to jak dużym uznaniem cieszą się meble drewniane? Szafy drewniane sosnowe oraz szafy z innego, wybranego drewna litego to meble piękne, ale jednocześnie bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ich główna funkcjonalność to oczywiście przechowywanie ubrań, co ma tym większe znaczenie im większa jest liczba domowników.
30 produktów

Szafa drewniana w Twoim domu

Poza swoim głównym zastosowaniem, szafa drewniana z litego drewna może nam posłużyć do przechowywania obuwia, bielizny, pościeli, koców, jak również wielu innych rzeczy, np. kosmetyków. Niezależnie czy Twój wybór to szafa drewniana z lustrem, szafa drewniana przesuwna czy szafa drewniana dwudrzwiowa – w naszym sklepie online z pewnością znajdziesz to, czego szukasz!

Szafa z drewna i jej zastosowanie

Szafa sosnowa z litego drewna może tak naprawdę zagościć w niemal każdym pomieszczeniu w naszym mieszkaniu lub domu, w zależności od metrażu i potrzeb domowników. Bardzo często spotyka się szafy drewniane do salonu, gdzie stanowią jedną kolekcję wraz z witryną, komodą i szafką RTV. Często w mieszkaniach szafa z drewna litego umiejscowiona jest również w sypialni. To właśnie tam trzymamy wtedy bieliznę, pościel, pledy czy koce, jak również ubrania.

W niektórych mieszkaniach spotyka się szafy w przedpokoju, co jest oczywiście zależne od wielkości tego pomieszczenia – wąski korytarz uniemożliwia takie rozwiązanie. Szafa z drewna do pokoju dziecięcego? Jak najbardziej! Nasza sympatyczna obsługa z przyjemnością doradzi jak wybrać idealny mebel do pokoju dziecięcego, tak aby był pojemny, a jednocześnie pasował wizualnie do wystroju pomieszczenia.

więcej